KIMOZO FRANCHISE

NEDEN KİMOZO FRANCHISING?

Kimozo profesyonel kurucu ekibinin yanı sıra 17 yıllık tecrübesi ile size her anlamda destek olur ve kendi işletmenizi kimozo kurumsal ortaklığı ve iş birliğiyle büyütmenizi sağlar. Kimozo merkezi açmaya karar verdiğinizde; ekibimiz mobilyalarınızdan dekorasyonunuza, antrenman malzemelerinizden, lokasyon analizinize ve işletme malzemelerinize kadar her şeyi hazırlar.

İşletme konusunda hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile kimozo ekibi çalışma arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olur, sizin ve ekibinizin alacağı eğitimlerle işletmenizi yönetmeye hazır hale getirir. Devamlı olarak yaptığı Araştırmalar ve program geliştirme çalışmalarıyla yaşayan ve gelişen her gün büyüyen bir işletme olmanızı sağlar. Kimozo üye kayıt, takip ve kontrol sağlayan bilgisayar programına sahip olursunuz ve bu konuda teknik destek alırsınız. Böylece hem iş süreçlerinizi, hem üyelerinizi yakından takip eder, yüksek verimlilikle çalışırsınız. Uzman kadromuz tüm sorunlarınızda düzenli operasyon desteği ile hep sizinledir. Kimozo standartlarına ve kalitesine kuruluş aşamasından itibaren sahip olursunuz.

Kalbinde çocuk sevgisi olan eğitime gelişime önem veren tüm girişimcileri Kimozo ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

Daha önce çocuklarla çalıştınız mı? *