DOĞUM GÜNÜ PROGRAMLARI

DOĞUM GÜNÜ PROGRAMLARI

Standart Paket

Standart doğum günü paketimizde çocuklarımız için ayrılan 120m2 alan için konsept süsleme yapılır. Çocuklarımız ve ebeveynler için ayrılan misafir ağırlama alanında sıcak/soğuk içecek, tatlı ve tuzlu kuru pasta ikram edilir.

Doğum günü programında palyaço eşliğinde oyun, yarışma, yüz boyama ve balon şekillendirme aktiviteleri ile çocuklar eğlenceli bir doğum günü geçirirler.

* Standart doğum günü programına 20 çocuk ve 25 yetişkin katılabilir. Ekstra katılımcılar ücrete tabiidir. İsteğe bağlı olarak catering hizmeti pakete eklenebilir.

DOĞUM GÜNÜ PROGRAMLARI

Premium Paket

Premium doğum günü paketimizde çocuklarımız için ayrılan 120m2 alan için konsept süsleme yapılır. Çocuklarımız doğum günü programı süresince 2 adet spor eğitmeni eşliğinde spor alanlarını, tırmanma duvarını ve zipline’ı kullanabillir.

Çocuklarımız ve ebeveynler için ayrılan misafir ağırlama alanında sıcak/soğuk içecek, tatlı ve tuzlu kuru pasta ikram edilir. Doğum günü programında palyaço eşliğinde oyun, yarışma, yüz boyama ve balon şekillendirme aktiviteleri ile çocuklar eğlenceli bir doğum günü geçirirler.

Premium doğum günü programı dahilinde:

Çocuklara; pizza + içecek
Yetişkinlere:
Açık büfe kek, börek vb seçenekler sunulacaktır.

* Premium doğum günü programına 20 çocuk ve 25 yetişkin katılabilir. Ekstra katılımcılar ücrete tabiidir.